مجله «بازخورد» خود را متعهد به رعایت محرمانه بودن اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران می‌داند. وب‌سایت «بازخورد» طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به‌هیچ‌وجه این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به‌منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارائه ندهد. 

همچنین ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا کاربران در صورت عضویت در سایت «بازخورد» بتوانند، اطلاعات خود را ویرایش کنند یا در صورت درخواست، برای حذف کاربری خود با ارسال درخواست به تیم پشتیبان این امکان برای آنها فراهم شود. 

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب‌سایت خود در کوکی‌ها تصمیم‌گیری کنید. این‌ها برای راحتی شما هستند، به‌طوری‌که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید. اگر از برگه ورود ما بازدید کنید، ما یک کوکی موقت برای مشخص‌کردن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود. هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید «به یاد داشته باشید» ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

اگر در وب‌سایت ما نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و داده‌های متای آن به‌مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری نظرات به‌صورت خودکار مقدور می‌شود و نیازی به نگه‌داشتن نظراتِ در انتظار بررسی نخواهد بود. دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.

کاربرانی که در وب‌سایت ما ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آن‌ها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وب‌سایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

اگر در این وب‌سایت، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود ــ یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم ــ را دارید. این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وب‌سایت بر جای گذاشته‌اید. ضمناً حق درخواست برای پاک‌کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملاً محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی و قانونی و امنیت وب‌سایت در اختیار داریم، شامل نمی‌شود.

مقالات و محتواهای سایت «بازخورد» ممکن است شامل منابع متفاوتی ( ویدیو، تصویر، متن و… ) باشد. اگر محتوایی از وب‌سایت دیگر در وب‌سایت «بازخورد» قرار بگیرد، عیناً در قالب و شکلی که در آن سایت دیده شده، منتشر خواهد شد. ممکن است این وب‌سایت‌ها اطلاعات کاربران را دریافت کنند که برای مشاهده این موارد بهتر است قبل از استفاده از این سایت‌ها به برگه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران این سایت‌ها مراجعه کنید.

احتمال تغییرات در قوانین حفظ حریم خصوصی بسیار کم است، اما امکان دارد باتوجه به تغییرات در وب‌سایت این دسترسی‌ها تغییر بکند و ما به‌ناچار تغییرات جدیدی اعمال بکنیم که در این صفحه تمام آن‌ها افزوده خواهد شد و استفاده شما از این وب‌سایت به‌منزله پذیرش این قوانین است. در صورت داشتن هرگونه سؤال یا ابهام درباره موارد مربوط به حریم خصوصی می‌توانید آن را به اطلاع ما برسانید تا پاسخ تمام پرسش‌های شما برایتان ارسال شود.

راه‌های تماس و پشتیبانی

نشانی دفتر مجله «بازخورد» در تهران به آدرس زیر است:

تهران، خیابان سهروردی شمالی، نبش اندیشه 2، پلاک 441، واحد 2، کد پستی: 1569643116

برای پشتیبانی و پیگیری یا ثبت شکایت احتمالی بین ساعت 10 تا 18 شنبه تا چهارشنبه هر هفته از طریق شماره تلفن‌های 09122788922 و 09221558605 با ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به نشانی info@bazkhord.org به ما ایمیل بزنید و مسایل خود را مطرح فرمایید.