اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

درباره ما

«بازخورد» دوماهنامه‌ای است مستقل و غیرانتفاعی و غیرتجاری که با درآمد حاصل از تک‌فروشی و حق‌اشتراک و آگهی اداره می‌شود. ‏هدف اصلی مجله «بازخورد» بررسی انتقادی مسایل حوزه فرهنگ و فناوری و ارتباطات و نیز حمایت از رسانه‌های مستقل و‌ گردش ‏آزاد اطلاعات است.

«بازخورد» از منظر تحلیلی و نقادانه به حوزه‌های فناوری ارتباطات و اطلاعات، دنیای دیجیتال، روزنامه‌نگاری، ‏مطالعات فرهنگی و رسانه، و علوم ارتباطات اجتماعی می‌پردازد ـــ در کنار پرداختن به موضوعاتی مشابه در عرصه فلسفه و دانش و ‏جامعه‌شناسی و ادبیات علمی‌تخیلی و سینما و رسانه‌های تصویری.

نگاه «بازخورد» به فناوری ارتباطات نه بدبینانه است نه خوشبینانه، و تأکید دارد ‏در برابر دوقطبیِ رویکرد بدبینانه و خوشبینانه به فناوری باید از بدیلی جدید سخن گفت: دخالت مستقیم ارزش‌های دموکراتیک در ‏فرایند طراحی فناوری، و نیز تغییر ارزش‌های دخيل در آن از طریق مشاركت عمومی. شما مخاطب گرامی می‌توانید با خرید نسخه‌های چاپی و دیجیتالی یا ‏اشتراک مجله در ارتقای کیفیت و تداوم انتشار و ترویج ایده‌های اصلی این رسانه سهیم باشید‎.‎

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: سعید ارکان‌زاده یزدی

دبیر تحریریه: سهند ستاری

همکاران تحریریه: حسن نمکدوست تهرانی، صالح نجفی، پوریا ناظمی، کیوان ابوذر، کاوه عیدی‌زاده، بابک سلطانی، فرید دبیرمقدم، طاهره رحیمی، فرزانه قبادی، نیوشا ستاری، الیاس براهویی‌نژاد، عرفان حاجی‌پروانه، آزاده اکبری.

نشانی: تهران، خیابان سهروردی شمالی، نبش اندیشه ۲، پلاک ۴۴۱، واحد ۲، کدپستی: ۱۵۶۹۶۴۳۱۱۶

شماره‌های تماس: ۸۸۸۶۴۹۵۱ ــ 09221558605 ــ 09122788922

error: محتوای وب‌سایت «بازخورد» دربرابر کپی محافظت شده است